Bolu Tatil Fırsatları
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک
A+ A A-

Bolu Pansiyonları

Bolu’da her bütçeye uygun konaklama imkanı bulmak mümkün. İsteyenler tercihlerini lüks otellerden yana kullanırken, isteyenler de daha hesaplı ev sıcaklığını sunan pansiyonlardan yana kullanıyorlar tercihlerini. Merkezde ve ilçelerde bulunan 3-4 adet işletme otellerin konforunu sunmak için birbirleri ile yarışıyorlar. Sınırlı yatak kapasiteleri ile belirli sayıda misafir ağırlayan pansiyonlarda kalmak için rezervasyon yaptırmak zorunlu bir hal alıyor.

Siz de şirin, sıcak ve doğayla iç içe bu pansiyonlarda konaklamak istiyor musunuz? İşte sizin için derlediğimiz pansiyonların adres ve iletişim bilgileri:

Köroğlu Konağı

Köroğlu Konağı

BOLU

Köroğlu Konağı Bolu’nun 20 km. güneydoğusunda Kartalkaya yolu üzerinde, etrafında 14 yaylanın bulunduğu bir yayla grubunun içinde yer almaktadır. Kamp, piknik ve trekking için uygun alanlar sizlere eşsiz keyifler yaşatacak.

Hindiba Pansiyon

Hindiba Pansiyon

Mengen/ BOLU

9 adet taş ev ve bungalovlardan oluşan oluşan tesis Yedigöller Milli Parkı yolu üzerinde bulunmaktadır.  Yaklaşık olarak 3500 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir.

Hacı Şakirler Konağı

Hacı Şakirler Konağı

Mudurnu / Bolu

150 yıllık bir geçmişe sahip olan Hacı Şakirler konağı muhteşem bir doğa içinde Klasik Türk Mimarisinin eşsiz örneklerinden biridir. 6 odasıyla müşterilerine hizmet vermekte ayrıca evden çıkan ve civardan toplanan eski eşyalarla etnografik bir müze olarak da teşhir edilmeye başlanmıştır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Güney’in sahilleri ve otelleri ile adından söz ettiren kenti Antalya’da yaz tatilleri...

Kapadokya

Kapadokya

Günümüzde kültür gezilerinin uğrak noktası olan Kapadokya turizm açısından büyük bir öneme...

Tüm tatil bölgeleri »

BOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک

Yasal Uyarı:
Bu site Bolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. boluoteller.net'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome