Bolu Tatil Fırsatları
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک
A+ A A-

Bolu’nun Hareketli Gece Hayatı

Bolu Gece Hayatı

Doğanın Kalbinde Dinlendiğiniz Bolu’da Artık Gecelerin Temposuna Hazırsınız.

Tatilinize başlar başlamaz huzurlu bir atmosfere gireceksiniz. Ancak Bolu gece hayatı da sizi içine çekmeye yetecek hareketliliğe sahip.

Gün boyunca kimi zaman bir tarihi mirası seyrederken kimi zaman Bolu’nun o güzelim doğasının içinde çıktığınız yürüyüşlerle kendinizle baş başa kalacaksınız. Bazen de sadece durup Bolu’nun muhteşem yeşil manzarasını seyre dalarak hem bedenlerinizi hem de ruhlarınızı dinlendireceksiniz. Şık restoranlarda Bolu yemeklerinin tadına bakacak, dağ ve orman manzarasının keyfini çıkaracaksınız.

Akşam olduğunda artık başka bir dünyaya açılacak kapılarınız. Birbirinden hareketli ve eğlenceli mekanlarda unutamayacağınız saatler yaşayacaksınız. Üniversite şenliklerinde ünlü sanatçıların konserlerine denk gelebilir, otellerin ve barların sundukları eğlence seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ünlü Bolu Barları:

 • Geyikli Bar
 • Lim10 Cafe Bar
 • Destina Bar
 • Sıla Bar
 • Mazı Bistro
 • Belediye Spor Derneği Lokali

Abant ve Kartalkaya Gecelerinde Sınırsız Eğlenceler

Bolu eğlence mekanları açısından bir diğer seçeneğiniz ise Abant Gölü çevresindeki ve Kartalkaya Kayak Merkezi’ndeki otellerin barları. Kayak merkezindeki dağ tesislerinin her birinin kendine özel barı bulunuyor. Kış aylarında turist yoğunluğunun artması ile ünlü sanatçılar burada konser veriyorlar. Partiler ve kar yarışları da cabası.

Abant’ta ise gölün çevresindeki otellerin eğlence olanaklarından yararlanacaksınız. Tatilinizin bir bölümünü burada geçirmenizi tavsiye ederiz. Abant romantik havası ile sizi büyüleyecek.

Abant eğlence mekanları:

 • Geyikli Bar
 • Göl Cafe Bar & Restaurant
 • Köroğlu Bar
 • Köşk Bar
 • Abant Göl Gazinosu
 • Abant Kır Gazinosu

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Güney’in sahilleri ve otelleri ile adından söz ettiren kenti Antalya’da yaz tatilleri...

Kapadokya

Kapadokya

Günümüzde kültür gezilerinin uğrak noktası olan Kapadokya turizm açısından büyük bir öneme...

Tüm tatil bölgeleri »

BOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک

Yasal Uyarı:
Bu site Bolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. boluoteller.net'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome