Bolu Tatil Fırsatları
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک
A+ A A-

Yedigöller

Yedigöller

Bolu İl Özel İdaresi tarafından işletilen kamp alanında çok güzel içilebilir su kaynakları bulabilirsiniz. Ancak buraya gelenler buranın gerçek anlamda kamp heyecanı yaşatacak kadar doğayla iç içe dokunulmamış olduğunu bilmeliler. Buraya gelirken yanınızda yiyecek içecek mutlaka getirmelisiniz. Çünkü burada satın alınabilecek bir yer ya da bir restoran bulunmuyor.

Bölgeye adını veren yedi adet gölün adları ise şöyle: Nazlıgöl, Büyükgöl, Seringöl, İncegöl, Deringöl, Sazlıgöl, Kurugöl.

Pisagor Ağacı, Şelale, Gülen Kayalar ve ilginizi çekecek olan Dilek Çeşmesi görmeniz gereken yerlerden. Buralara ulaşmak için kamp alanındaki tabelalardan yararlanabilirsiniz.

Yedigöller
Adres: Yedigöller mevkii BOLU

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Güney’in sahilleri ve otelleri ile adından söz ettiren kenti Antalya’da yaz tatilleri...

Kapadokya

Kapadokya

Günümüzde kültür gezilerinin uğrak noktası olan Kapadokya turizm açısından büyük bir öneme...

Tüm tatil bölgeleri »

BOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک

Yasal Uyarı:
Bu site Bolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. boluoteller.net'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome