Bolu Tatil Fırsatları
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک
A+ A A-

Bolu Aladağ Kamp Eğitim Merkezi

Bolu Aladağ

Bolu batı gişelerinden yaklaşık 33 km uzaklıkta bulunan kamp merkezine gidebilmek için öncelikle Gölcük’e gitmek gerekiyor. Tabelalar sizi kamp alanına kadar götürüyor.

Bu alan aslında milli takımların kamp çalışmaları için düzenlenmiştir. Konaklama için isterseniz tam pansiyon bir otel isterseniz de bungalov tercih edebilirsiniz. Otel ve bahçesinin bulunduğu kısım ile bungalovların bulunduğu kısımlar olmak üzere iki büyük kamp alanı var.

Bungalovların tam karşısında çevresi araba yolu ile 11 km ancak hemen etrafından dolaşırsanız 6km olan büyük bir göl var.  Gölün etrafındaki ağaçlardan aldığı yemyeşil rengi seyrederek yaklaşık 3 saat sürecek bir gezintiye çıkabilirsiniz bu gölün çevresinde.

Bolu Aladağ Kamp Eğitim Merkezi
Adres: Bolu batı gişelerinden 33 km mesafede
Tel: 0374 238 11 25

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Güney’in sahilleri ve otelleri ile adından söz ettiren kenti Antalya’da yaz tatilleri...

Kapadokya

Kapadokya

Günümüzde kültür gezilerinin uğrak noktası olan Kapadokya turizm açısından büyük bir öneme...

Tüm tatil bölgeleri »

BOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک

Yasal Uyarı:
Bu site Bolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. boluoteller.net'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome